AGENDA

desembre, 2018

Filtrar esdeveniments

14des18:30Tardeo con Dj y ofertas especiales18:30 London, C/ Enric Navarro, 8Categoria:Música/dansa

14des18:30Taller Práctico De Poesía Feminista +Info: Agus.64485321218:30 Fusionart, C/ Juan Giner, 5Categoria:Literatura

14des21:30Atelier Swing21:30 Satchmo, C/ Albocacer, 33 bajoCategoria:Música/dansa

14des21:30Javier Zamora y Toni Cotolí + Bailaora Irene de la Rosa21:30 Fusionart, C/ Juan Giner, 5Categoria:Música/dansa

14des21:30Irene X Entradas Agotadas21:30 kafcafe, C/ Arquitecto Arnau, 16 Categoria:Literatura

14des23:30DJ: (Reggae/Roots/Dub...).23:30 Fusionart, C/ Juan Giner, 5Categoria:Música/dansa

15des09:00Mostra del Llibre i del Disc en valencià09:00 CIM BenimacletCategoria:Cultures

15des10:00Ecomaclet10:00 Plaça BenimacletCategoria:Cultures

15des11:00Prueba Original Baklavas: dulces sabrosos hechos con amor.11:00 La Ola Fresca, Calle Músico Magenti 11Categoria:Gastro

15des12:00Jornada Cuidem amb xerrada formació, activitats i concerts12:00 CSOA L’HortaCategoria:Cultures

15des12:00Rurú Camarón. Poemes d'animals12:00 La RepartidoraCategoria:Literatura

15des19:0039ª “Feria De Diseño Independiente” (Especial Navideño) +19:00 Fusionart, C/ Juan Giner, 5Categoria:Artesania/art

15des19:00Concierto-Meditación de armonización vibracional energética19:00 Samadhi, C/ Sant Columbà, 11 Categoria:Salut

15des19:00Clandestino Savoy Benimaclet19:00 Plaza de BenimacletCategoria:Música/dansa

15des20:00Herba Negra. Aperitiver20:00 Tulsa, C/ Juan Giner, 11Categoria:Música/dansa

15des20:30Taller Técnicas de PNL: el poder de las emociones20:30 Samadhi, C/ Sant Columbà, 11 Categoria:Salut

15des21:00“Micro Abierto”21:00 Fusionart, C/ Juan Giner, 5Categoria:Artesania/art

15des21:30Slam Vlc. Concurso de poesía en donde el público vota.21:30 kafcafe, C/ Arquitecto Arnau, 16 Categoria:Literatura

15des23:00“Sorteo” Nº 1€. (Más de 15 artesanías en un solo premio)23:00 Fusionart, C/ Juan Giner, 5Categoria:Artesania/art

15des23:30DJ: (Reggae/Roots/Dub...).23:30 Fusionart, C/ Juan Giner, 5Categoria:Música/dansa

16des11:00taller de pintura Sintonía de Colores11:00 La Pina Submarina, Salvador Almenar 3Categoria:Xiquetes i xiquets

16des11:00Brunch: 'when breakfast meets lunch'11:00 La Ola Fresca, Calle Músico Magenti 11Categoria:Gastro

16des12:30Clandestino Lindy Hop en Benimarket12:30 Plaza BenimacletCategoria:Música/dansa

16des16:30Taller: descubriendo el clítoris sexo para una16:30 Samadhi, C/ Sant Columbà, 11 Categoria:Salut

16des17:00Biblioteca Anarquista de l’Horta17:00 CSOA L’HortaCategoria:Literatura

16des19:00Gran Subasta. Presentada por Alejandro Portaz19:00 CIM BenimacletCategoria:Jocs

16des20:30Paterland20:30 Teatro Círculo, Calle Prudenci Alcón i Mateu 3, bajoCategoria:Teatre/humor

17des19:00Club de lectura “V y V Violación y venganza”19:00 La Rossa, C/Enrique Navarro 26Categoria:Literatura

17des21:30Open Jam21:30 Tallafocs, Calle Barón de San Petrillo, 46Categoria:Música/dansa

18des17:30Cuello Brioche a dos colores (mat. no incl)17:30 Entre Agujas y Ganchillos, C/ Enrique Navarro nº 27Categoria:Artesania/art

18des20:00Cocktail Day (hasta las 01:30)20:00 London, C/ Enric Navarro, 8Categoria:Gastro

18des20:00Jam al CIM!20:00 CIM BenimacletCategoria:Música/dansa

18des20:30Microabierto a cantautores y poetas20:30 kafcafe, C/ Arquitecto Arnau, 16 Categoria:Música/dansa

18des21:00Degustación Street food21:00 Tulsa, C/ Juan Giner, 11Categoria:Gastro

18des22:00Jam de Lindy Hop22:00 Satchmo, C/ Albocacer, 33 bajoCategoria:Música/dansa

19des10:00Jornada ONG Artxart10:00 CIM BenimacletCategoria:Cultures

19des17:30Iniciación al ganchillo17:30 Entre Agujas y Ganchillos, C/ Enrique Navarro nº 27Categoria:Artesania/art

19des18:00Geschichten & mehr auf Deutsch18:00 La Ola Fresca, Calle Músico Magenti 11Categoria:Xiquetes i xiquets

19des18:00Cervesa i tapa internacional i solidària18:00 Terra, C/ Baró de Sant Petrillo, nº9Categoria:Gastro

19des20:00Ginclub (hasta las 01:30)20:00 London, C/ Enric Navarro, 8Categoria:Gastro

19des21:00Degustación japonesa21:00 Tulsa, C/ Juan Giner, 11Categoria:Gastro

19des21:30Jocs de taula a la nit21:30 ClandestíCategoria:Jocs

19des22:00Concierto Oldfashioneds22:00 La Gramola, C/ Barón de San Petrillo, 9 Categoria:Música/dansa

19des22:00JAM de Lindy Hop22:00 Savoy BenimacletCategoria:Música/dansa

20des18:00Kafeta Cuidem Benimaclet18:00 CSOA L’HortaCategoria:Cultures

20des19:00Presentació: 100 revolucions de Rosa Luxemburg amb Jorge Brunete19:00 La RepartidoraCategoria:Literatura

20des20:00Fiesta de navidad : mince pies y vino caliente20:00 La Ola Fresca, Calle Músico Magenti 11Categoria:Gastro

20des20:00Speak English : Informal language practice20:00 La Ola Fresca, Calle Músico Magenti 11Categoria:Llengües/xarrada

20des20:00Radio +Música/vivo +Agenda 104.9FM/ panoramacultureta.com20:00 Fusionart, C/ Juan Giner, 5Categoria:Llengües/xarrada

20des20:00JUJA Teatre presenta: La Xarraeta (podcast)20:00 Tulsa, C/ Juan Giner, 11Categoria:Música/dansa

20des20:30Microabierto a cantautores y poetas20:30 kafcafe, C/ Arquitecto Arnau, 16 Categoria:Música/dansa

20des21:30Flamenco en directo21:30 Tallafocs, Calle Barón de San Petrillo, 46Categoria:Música/dansa

20des22:00Jam de lindy hop22:00 ClandestíCategoria:Música/dansa

20des22:00Jam de Lindy Hop22:00 ClandestíCategoria:Música/dansa

20des22:00Jam de improvisación. Teatro de humor22:00 La Gramola, C/ Barón de San Petrillo, 9 Categoria:Teatre/humor

21des18:30Tardeo con Dj y ofertas especiales18:30 London, C/ Enric Navarro, 8Categoria:Música/dansa

21des20:00Gurú Zakun Kinkones. Aperitiver20:00 Tulsa, C/ Juan Giner, 11Categoria:Música/dansa

21des20:30Teatre del poble para el poble20:30 Teatro Círculo, Calle Prudenci Alcón i Mateu 3, bajoCategoria:Teatre/humor

21des20:30Samadhi time: yoga nidra con cuencos y gong20:30 Samadhi, C/ Sant Columbà, 11 Categoria:Salut

21des21:30Satchmo Meeting21:30 Satchmo, C/ Albocacer, 33 bajoCategoria:Música/dansa

21des21:30EspectáculO FlamencO + Al Baile + Al Cante + Al Toque21:30 Fusionart, C/ Juan Giner, 5Categoria:Música/dansa

21des21:30María Ruiz y Eva Sierra21:30 kafcafe, C/ Arquitecto Arnau, 16 Categoria:Música/dansa

21des23:00DJ: (Flamenco, Rumba, Rock…).23:00 Fusionart, C/ Juan Giner, 5Categoria:Música/dansa

21des23:00Concert: Dixie Jumble23:00 ClandestíCategoria:Música/dansa

22des10:30Calcetines gordos (mat. no incl)10:30 Entre Agujas y Ganchillos, C/ Enrique Navarro nº 27Categoria:Artesania/art

22des11:00Mujeres Nahual círculo de mujeres y energía11:00 Samadhi, C/ Sant Columbà, 11 Categoria:Salut

22des13:00clase de estiramientos13:00 La Pina Submarina, Salvador Almenar 3Categoria:Música/dansa

22des17:00taller ATS con faldeo17:00 La Pina Submarina, Salvador Almenar 3Categoria:Música/dansa

22des18:30Cuentos de los Hermanos Grimm18:30 Teatro Círculo, Calle Prudenci Alcón i Mateu 3, bajoCategoria:Teatre/humor

22des19:00Clandestino Savoy Benimaclet19:00 Plaza de BenimacletCategoria:Música/dansa

22des19:00Concert de Nadal de la Banda Simfonica19:00 CIM BenimacletCategoria:Música/dansa

22des20:00Alberto Montero & Ona Nua20:00 Tulsa, C/ Juan Giner, 11Categoria:Música/dansa

22des21:00Fiesta despedida de año con una “Reggae Night Party +...21:00 Fusionart, C/ Juan Giner, 5Categoria:Música/dansa

22des21:30Concierto: JuaNaMaN Saï Saï (Reggae) Mixer i voz + ...21:30 Fusionart, C/ Juan Giner, 5Categoria:Música/dansa

22des21:30Noche de Bohemia y de ilusión21:30 kafcafe, C/ Arquitecto Arnau, 16 Categoria:Música/dansa

22des23:00Dj set by Selecta Trinity Roots (Roots/Reggae) + ...23:00 Fusionart, C/ Juan Giner, 5Categoria:Música/dansa

22des23:30DJs. + Brindis Fusionart (Chupitos gratis).23:30 Fusionart, C/ Juan Giner, 5Categoria:Música/dansa

23des11:00Brunch: 'when breakfast meets lunch'11:00 La Ola Fresca, Calle Músico Magenti 11Categoria:Gastro

23des18:30Cuentos de los Hermanos Grimm18:30 Teatro Círculo, Calle Prudenci Alcón i Mateu 3, bajoCategoria:Teatre/humor

26des10:00Massatges gratuïts realizats per alumnes de Quiromassatge del Centre Mompó10:00 Centre Mompó, C/Arquitecte Arnau, 11Categoria:Salut

26des18:00Cervesa i tapa internacional i solidària18:00 Terra, C/ Baró de Sant Petrillo, nº9Categoria:Gastro

26des18:30Lea18:30 Teatro Círculo, Calle Prudenci Alcón i Mateu 3, bajoCategoria:Teatre/humor

26des20:00Ginclub (hasta las 01:30)20:00 London, C/ Enric Navarro, 8Categoria:Gastro

26des20:30Concur edicion especial. Quiz20:30 La Gramola, C/ Barón de San Petrillo, 9 Categoria:Jocs

26des21:00Degustación japonesa21:00 Tulsa, C/ Juan Giner, 11Categoria:Gastro

26des21:30Jocs de taula a la nit21:30 ClandestíCategoria:Jocs

26des21:30Spoken drawing21:30 Tallafocs, Calle Barón de San Petrillo, 46Categoria:Música/dansa

26des22:00JAM de Lindy Hop22:00 Savoy BenimacletCategoria:Música/dansa

27des18:30Lea18:30 Teatro Círculo, Calle Prudenci Alcón i Mateu 3, bajoCategoria:Teatre/humor

27des19:00Presentació “Historia de España contada a las niñas, Herstory y Ladronas Victorianas”19:00 La Rossa, C/Enrique Navarro 26Categoria:Literatura

27des20:30Microabierto a cantautores y poetas20:30 kafcafe, C/ Arquitecto Arnau, 16 Categoria:Música/dansa

27des21:30Flamenco en directo21:30 Tallafocs, Calle Barón de San Petrillo, 46Categoria:Música/dansa

28des18:30Flora i el cofre màgic dels contes18:30 Teatro Círculo, Calle Prudenci Alcón i Mateu 3, bajoCategoria:Teatre/humor

28des18:30Tardeo con Dj y ofertas especiales18:30 London, C/ Enric Navarro, 8Categoria:Música/dansa

28des20:00Borja Penalba20:00 Tulsa, C/ Juan Giner, 11Categoria:Música/dansa

28des20:30Concursong. Quiz20:30 La Gramola, C/ Barón de San Petrillo, 9 Categoria:Jocs

28des21:30Noche cenas de Navidad y despedida de año.21:30 kafcafe, C/ Arquitecto Arnau, 16 Categoria:Música/dansa

28des21:30Happy Jazz Year (Cena + Fiesta nochevieja swing)21:30 Hotel OlympiaCategoria:Música/dansa

29des10:00Taller de Consteladiones Familiares10:00 Samadhi, C/ Sant Columbà, 11 Categoria:Salut

29des17:00Respiración Ovárica - Alquimia Femenina17:00 Samadhi, C/ Sant Columbà, 11 Categoria:Salut

29des18:30Flora i el cofre màgic dels contes18:30 Teatro Círculo, Calle Prudenci Alcón i Mateu 3, bajoCategoria:Teatre/humor

29des19:00Clandestino Savoy Benimaclet19:00 Plaza de BenimacletCategoria:Música/dansa

29des20:00Carolina Otero & Mike Grak20:00 Tulsa, C/ Juan Giner, 11Categoria:Música/dansa

29des21:30Mr. Sanchez. Acústico21:30 kafcafe, C/ Arquitecto Arnau, 16 Categoria:Música/dansa

30des11:00Brunch: 'when breakfast meets lunch'11:00 La Ola Fresca, Calle Músico Magenti 11Categoria:Gastro

31des00:00Nochevieja00:00 La Gramola, C/ Barón de San Petrillo, 9 Categoria:Música/dansa

31des00:00Nochevieja00:00 London, C/ Enric Navarro, 8Categoria:Música/dansa

TALLERES

desembre, 2018

14des09:00Meditación Mindfulness + Info: 679 369 84609:00 Fusionart, C/ Juan Giner, 5

14des09:00Taller de Ioga09:00 CSOA L’Horta

14des09:25Clases indumentaria Valenciana09:25 esperanzarecicla, C/ Viver, 8

14des10:00Taichi y Chikung + Info: 679 369 846 (María)10:00 Fusionart, C/ Juan Giner, 5

14des10:00Meditación10:00 Samadhi, C/ Sant Columbà, 11

14des10:00Sanda (Kungfu combate) (Shen Yi)10:00 Polideportivo Benimaclet

14des11:35Clases indumentaria Valenciana11:35 esperanzarecicla, C/ Viver, 8

14des16:00Grupo de Crianza16:00 Samadhi, C/ Sant Columbà, 11

14des16:00Inglés adultos16:00 Campbell College

14des16:00Beniarrelat. Mirades critiques del barri16:00 Escuela Meme, Calle Poeta Ricard San Martí 17

14des17:00Sanda (Kungfu combate) (Shen Yi)17:00 Polideportivo Benimaclet

14des17:15Taller De Pintura (Niñ@s) + Info: 634 755 35117:15 Fusionart, C/ Juan Giner, 5

14des17:30Fes el teu propi cinema17:30 Escuela Meme, Calle Poeta Ricard San Martí 17

14des18:15Estiramientos de cadenas musculares18:15 Samadhi, C/ Sant Columbà, 11

14des18:40danza Tribal clásica (ATS) I (iniciación)18:40 La Pina Submarina, Salvador Almenar 3

14des19:30Taller de Guitarra19:30 CSOA L’Horta

14des19:40Danza Tribal Vintage19:40 La Pina Submarina, Salvador Almenar 3

14des20:40popping20:40 La Pina Submarina, Salvador Almenar 3

15des10:00Inglés adultos10:00 Campbell College

15des10:00Danza Tribal Fusión I10:00 La Pina Submarina, Salvador Almenar 3

15des11:00Tribal Jam®11:00 La Pina Submarina, Salvador Almenar 3

15des12:00Danza Tribal Fusión (medio-avanzado)12:00 La Pina Submarina, Salvador Almenar 3

17des08:30Ashtanga ioga08:30 Centre Mompó, C/Arquitecte Arnau, 11

17des09:25Clases indumentaria Valenciana09:25 esperanzarecicla, C/ Viver, 8

17des09:45Pilates (4 horaris diferents)09:45 Centre Mompó, C/Arquitecte Arnau, 11

17des10:00Sanda (Kungfu combate) (Shen Yi)10:00 Polideportivo Benimaclet

17des10:30Biodanza10:30 Samadhi, C/ Sant Columbà, 11

17des11:00Club Tejedorxs11:00 Entre Agujas y Ganchillos, C/ Enrique Navarro nº 27

17des11:00Hatha Yoga + Info: 620 221 847 (Yolanda)11:00 Fusionart, C/ Juan Giner, 5

17des11:35Clases indumentaria Valenciana11:35 esperanzarecicla, C/ Viver, 8

17des14:30Yoga dinámico14:30 Samadhi, C/ Sant Columbà, 11

17des15:30Yoga aéreo15:30 Gobinde. Yoga Alboraya

17des15:30Pilates15:30 A Contar Mentiras, C/ Leonor Jovani, 12, bj

17des16:00Taller de carpintería16:00 Escuela Meme, Calle Poeta Ricard San Martí 17

17des16:25Clases indumentaria Valenciana16:25 esperanzarecicla, C/ Viver, 8

17des16:30Pilates16:30 A Contar Mentiras, C/ Leonor Jovani, 12, bj

17des16:55Pilates terapèutic16:55 Centre Mompó, C/Arquitecte Arnau, 11

17des17:00Sanda (Kungfu combate) (Shen Yi)17:00 Polideportivo Benimaclet

17des17:00Inglés para niños17:00 Campbell College

17des17:30Yoga para peques17:30 Samadhi, C/ Sant Columbà, 11

17des17:30Club Tejedorxs17:30 Entre Agujas y Ganchillos, C/ Enrique Navarro nº 27

17des18:30Hatha yoga18:30 Gobinde. Yoga Alboraya

17des18:30Teatro Improvisación18:30 La Pina Submarina, Salvador Almenar 3

17des18:35Clases indumentaria Valenciana18:35 esperanzarecicla, C/ Viver, 8

17des19:00Hatha ioga (reserva la teua classe de prova gratuïta 961132051)19:00 Centre Mompó, C/Arquitecte Arnau, 11

17des19:00Arte contemporáneo. Apreciación y práctica19:00 Escuela Meme, Calle Poeta Ricard San Martí 17

17des19:00Taichi Chi kung19:00 Samadhi, C/ Sant Columbà, 11

17des19:15Pilates19:15 Centre Mompó, C/Arquitecte Arnau, 11

17des19:15Chen Taiji (Shen Yi)19:15 Plaza trece rosas

17des19:30Salsa Cubana + Info: 696 810 01219:30 Fusionart, C/ Juan Giner, 5

17des19:30Inglés adultos19:30 Campbell College

17des20:00Merditación20:00 Gobinde. Yoga Alboraya

17des20:25Hatha ioga20:25 Centre Mompó, C/Arquitecte Arnau, 11

17des20:30Kundalini ioga (reserva la teua classe de prova gratuïta 961132051)20:30 Centre Mompó, C/Arquitecte Arnau, 11

17des20:30Yoga dinámico20:30 Samadhi, C/ Sant Columbà, 11

17des20:30Teatro Improvisación20:30 La Pina Submarina, Salvador Almenar 3

17des21:00Taller de Teatro… Nivel 1/A +Info: 697 800 77421:00 Fusionart, C/ Juan Giner, 5

18des09:30Yoga dinámico09:30 Samadhi, C/ Sant Columbà, 11

18des09:30Clases de costura a la carta09:30 esperanzarecicla, C/ Viver, 8

18des10:00KungFu (Bagua y Xingyi) (Shen Yi)10:00 Polideportivo Benimaclet

18des10:00Danza Contact10:00 La Pina Submarina, Salvador Almenar 3

18des10:30Pilates para embarazadas10:30 A Contar Mentiras, C/ Leonor Jovani, 12, bj

18des11:00Taller / Laboratorio de Grabado y Estampación11:00 Escuela Meme, Calle Poeta Ricard San Martí 17

18des11:00Pilates11:00 Samadhi, C/ Sant Columbà, 11

18des11:00Pilates Mat + Info: 645 995 335 (Yolanda)11:00 Fusionart, C/ Juan Giner, 5

18des11:30Pilates con bebés11:30